Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Владика Йосиф Мілян на Житомирщині освятив новий храм УГКЦ

У неділю, 9 серпня 2020 року Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії освятив новий храм на честь святого великомученика Пантелеймона УГКЦ у селі Михайленки, що на Житомирщині.

Цього дня у Михайленках владика Йосиф очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Разом з єпископом участь у молитві взяли священники Житомирського протопресвітерства та запрошенні гості.

Зустрічаючи Архиєрея протоєрей Роман Шкрібенець, адміністратор місцевої парафії УГКЦ зазначив: «Як побита дорога до нашого храму, так душі та людські серця мешканців цього села побиті життєвою дорогою. Цей храм стане місцем привернення їх гідності. Тому просимо вас очолити цю молитву, щоб тут оздоровлювались усі, хто цього потребує».

Далі Владика Йосиф очолив Чин освячення нового храму, а відтак Архиєрейську Божественну Літургію. Під час проповіді єпископ вказав на рівень прогресу сучасної медицини. «Святий Пантелеймон був фаховим медиком, допомагав людям, а коли став священником, тоді зцілював ще більше. Та важливо усвідомити, що зцілює не священник, ікони, мощі чи святі, а Господь через їх посередництво та нашу віру».

По завершенні молитви Протосинкел Київської Архиєпархії нагородив подячними грамотами парафіян храму. Враз з цим єпископ подякував адміністратору парафії протоєрею Роману Шкрібенцю і всім доброчинцям святого парафії. Відтак Владика уділив усім парафіянам своє архиєрейське благословення.

Дякуючи всім хто долучився до будови храму Владика Йосиф сказав: «Всі пам’ятаємо уривок де апостоли вернулися до Ісуса Христа з радістю, кажучи: «Господи, навіть і біси коряться нам з-за твого імени. Одначе, не радійте тому, що духи вам коряться, але радійте тому, що ваші імена записані на небі». Щиро вірю, що і Ваші імена записані на небі, вірю що ви будете шукати навернення і зцілення у цьому храмі не минаючи його»

Прес-служба Київської Архиєпархії

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *