Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

43-тя новорічна зустріч Тезе перенесена на один рік

43-тя новорічна зустріч Тезе перенесена на один рік
У той час, як пандемія нової коронавірусної інфекції не зупиняє оберти, черговий міжнародний релігійний захід відкладено на один рік.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Вже кількадесят років з ініціативи екуменічної спільноти з Тезе європейська молодь наприкінці року збирається в одному з європейських міст на новорічне «Паломництво довіри на землі». Але цього року традиція перерветься: 43-та Європейська зустріч молоді Тезе, що мала відбуватися від 28 по 31 грудня 2020 року в італійському Турині, беручи до уваги непевність щодо епідеміологічного стану на континенті, переноситься. Таке рішення прийняли відповідальні за приготування, між якими – Туринська архидієцезія.

В комюніке дієцезії зазначається, що організатори думали, насамперед, про те, що паломництво молоді повинно відбуватися в безпечних умовах для всіх, адже йдеться про контакти з усім містом та його територією. Під час таких заходів юнаки й дівчата є гостями в сім’ях, а заплановані молитовні зустрічі торкаються життя всього міста.

Організатори наголошують, що задіяний час не був витраченим надаремно. Вже встановлено різні контакти, необхідні для проведення паломництва, визначено структури й приміщення, розпочалося вивчення логістичних питань, пов’язаних із необхідністю прийняти приблизно 20 тисяч юнаків і дівчат. Відділ молодіжного душпастирства архидієцезії й надалі залишається координатором всіх приготувань.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *