Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Міністри ЄС обговорять питання санкцій щодо Білорусі на надзвичайній нараді в п‘ятницю

Міністри закордонних справ країн ЄС проведуть надзвичайну нараду в п‘ятницю. Про це заявив верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель.

«Ми обговоримо нагальні питання ситуації на Середземноморському сході, вибори президента в Білорусі та події в Лівані», – написав дипломат у Twitter.

Під час зустрічі йтиметься про розширення санкцій через події в Білорусі, повідомила міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде.

«Я абсолютно переконана, що ми маємо розглянути розширення цільових санкцій проти тих, хто несе відповідальність за насильство проти протестувальників, за шахрайство на виборах – відповідальних за виборчий процес, який виявився невільним і несправедливим», – заявила Лінде Шведському радіо у середу, повідомляє Reuters.

«Сьогодні зранку надійшло запрошення на надзвичайне засідання міністрів закордонних справ у п‘ятницю, де ми саме це і обговоримо», – заявила Лінде.

Розгляд санкцій підтримує і Литва.

ЄС потребує рішення всіх 27 країн, щоб запровадити санкції. Для того, щоб прийняти таке рішення можуть знадобитись тижні, або місяці переговорів, пише Reuters, вказуючи на досвід переговорів ЄС із запровадження санкцій проти Росії через агресію в Україні.

Після оголошення результатів президентських виборів, в білоруських містах відбувались протести. За офіційними даними Міністерства внутрішніх справ країни, такі протести відбулися в 33 містах, було затримано близько 6 тисяч осіб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *