Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Митрополит Мінсько-Могилевський: діалог, аби запобігти громадянській війні

Митрополит Мінсько-Могилевський: діалог, аби запобігти громадянській війні
Після недільних виборів у Білорусі не припиняються протести проти фальсифікацій та з вимогою прозорого голосування. В коментарі для Vatican News архиєпископ Тадеуш Кондрусєвіч наголосив на важливості діалогу та закликав молитися за країну.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ / Giancarlo La Vella – Ватикан

Для вирішення білоруської кризи потрібні спокій та діалог. Від початку маніфестацій, які розпочалися після оголошення результатів недільних виборів, які опозиція називає сфальсифікованими, Митрополит Мінсько-Могилевський архиєпископ Тадеуш Кондрусєвіч закликає співгромадян до пошуків мирного вирішення цього суворого протистояння. Особливим чином він закликає молитися за те, щоби запобігти ще більшому загостренню ситуації в країні.

«Це дуже важкий період для Білорусі, – зазначав ієрарх в коментарі для Vatican News, – після переобрання президента, здається, що на наших вулицях панує атмосфера війни. Одна особа загинула, чимало поранених, як серед цивільних, так і серед правоохоронців. Я молюся за наш народ до Богородиці, Цариці Вервиці та Миру. Я звернувся із закликом до населення повернутися до спокою та взаємної пошани. Я також закликав організувати круглий стіл для вирішення цієї важкої ситуації шляхом діалогу. Важливо говорити, бо існують серйозні побоювання щодо можливості громадянської війни, а це нікому не принесе добра, ні владі, ні людям. Ми дуже стривожені та просимо світ молитися за мир в Білорусі».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *