Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Про підтримку прагнення білорусів до свободи заявив державний секретар США

Під час виступу у чеському парламенті державний секретар США Майк Помпео закликав молоді демократії Східної Європи захищати свободи, за які вони важко боролися, перед такими загрозами як Росія, Китай та інші.

“Авторитаризм не помер у 1989 чи 91 році. Буря нікуди не пішла. Вона просто заховалась за горизонт. Тепер знаємо, що надто рано складали епітафії таким режимам”, – заявив державний секретар США.

“Це варто пам’ятати, тому що авторитаризм досі живий у Москві, в Тегерані, ще багато роботи треба зробити. Ми будемо продовжувати говорити про ризики для народу Білорусі. Ми хочемо, щоб вони мали свободу так само як люди в усьому світі” , – сказав Майк Помпео.

Держсекретар Помпео додав, що США лишатимуться стійкими та послідовними у підтримці верховенства права та фундаментальних свобод.

Як відзначає видання Bloomberg, під час спільної прес-конференції з прем’єр-міністром Чехії Андреєм Бабішем, Помпео заявив: "Ми хочемо, щоб люди Білорусі мали свободи, яких вони вимагають". Державний секретар США також заявив, що Сполучені Штати надалі докладатимуть усіх зусиль, щоб дати народу Білорусі свободи.

У лютому цього року Помпео став першим держсекретарем США, який відвідав Білорусь за останні 26 років. США оголосили про намір відновити дипломатичну місію в Білорусі, пізніше Президент Трамп оголосив кандидатуру дипломатки Джулі Фішер на посаду посла США в Білорусі.

Владу Білорусі критикують за жорстке придушення протестів після виборів, на яких, за офіційними даними, переміг багаторічний правитель країни Лукашенко. У США заявили, що вибори не були чесними та справедливими. Видання The Washington Post у редакційній статті заявило, що Лукашенко вкрав вибори.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *