Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Апостольський Префект Монголії про близькість та підтримку Святішого Отця

Апостольський Префект Монголії про близькість та підтримку Святішого Отця
Папа прийняв на аудієнції молодого єпископа Джорджіо Маренґо, висвяченого лише кілька днів тому для місії в Монголії. Про цю особисту розмову вір поділився в інтерв’ю для ватиканських медіа.

о. д-р Теодосій Р. Грень, ЧСВВ / Gabriella Ceraso – Ватикан

У середу, 12 серпня 2020 р., здійснилась заповітна мрія нововисвяченого єпископа Католицької Церкви Джорджіо Маренґо, нещодавно призначеного Апостольським Префектом у Монголії, що віддавна бажав особисто поспілкуватись із Вселенським Архієреєм, який прийняв його на аудієнції, після якої він, сповнений вдячності та радості, поділився із ватиканською журналісткою своїми враженнями про зустріч.

Зустріч з Папою Франциском

«Зустріч була дуже сердечною і я щиро вдячний Папі за цей великий дар, який він мені подарував, – можливість особисто зустрітись із ним та отримати слово підтримки для цієї місії, яку я продовжую», – мовив єпископ Джорджіо, розповідаючи про те, що він служить у Монголії вже 17 років і йому вдалося добре познайомитись із дійсність місцевої Церкви. Його призначення на Апостольського Префекта та отримання єпископського уряду серед вірних у Монголії є новою сторінкою тієї самої місії, яку він звершує.

Під час зустрічі з Папаю молодий єпископ попросив у Святішого Отця про слово підбадьорення, яке тепер він несе у своєму серці і поділиться ним із тими вірними, до яких сподівається повернутись у вересні, якщо на це дозволять карантинні заходи. «Його дуже цікавить дійсність Церкви в Монголії, монгольського народу загалом. Ми знаємо, наскільки дорогою серцю Папи є вся дійсність Церкви, а ще більше та, де немає великої кількості вірних, де Церква, радше, переважно є меншістю, власне там серце Папи завжди сильно пульсує, і це прекрасно», – додав єпископ, зазначаючи, що Глава Католицької Церкви поблагословив не лише його особисто, але всю церковну спільноту, для якої від призначений Пастирем.

Близькість до Церкви у Монголії

Після зустрічі із Святішим Отцем, єпископ Джорджіо Маренґо вважає за необхідне ще раз замислитись над важливістю близькості новопризначеного Пастиря до католицької спільноти у Монголії, яка є маленькою, абсолютною меншістю у суспільстві. Це маленька Церква потребує відчувати, що її єпископ, призначений Папою для служіння серед її вірних, для проводу, є близьким. Ця близькість проявлятиметься у душпастирських відвідинах, спільних богослужіннях, спілкуванні, присвяченому вірним часі, слуханні їхніх життєвих історій, тощо…

Оскільки католицька спільнота у Монголії кількісно є малою, на переконання новопризначеного Апостольського Префекта, важливим є також плекання позитивних стосунків із цивільною владою. Необхідно продовжувати лінію співпраці та взаємної допомоги, яку плекав попередник єпископа Джорджіо. Крім цього, окрему увагу потрібно буде посвятити питанню міжрелігійного діалогу, адже у Монголії домінуючими є буддизм та шаманізм, продовжуючи будування дружніх взаємин з усіма.

Як підкреслив єпископ Джорджіо, пріоритетними у його пастирському служінні буде плекання міжрелігійного діалогу, близькості до бідних, малих і страждаючих, дбання про поглиблення віри ввірених його опіці людей, навчання їх молитись та прямувати життям щасливо та з душевних спокоєм.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *