Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Папа передав 100 тисяч євро на боротьбу з голодом у Замбії

Папа передав 100 тисяч євро на боротьбу з голодом у Замбії
Чергова допомога з Ватикану, передана на руки місцевої єпископської конференції, буде розподілена між людьми, які страждають від нестачі продовольства та голоду.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Папа Франциск ще раз відповів на прохання про допомогу, що надійшло від Церкви в Замбії. Цього разу він передав 100 тисяч євро для підтримки людей, які страждають від нестачі здорової їжі, або ж потерпають від голоду. Ординарій Чіпати єпископ Джордж Лунґу, який очолює Конференцію Католицьких Єпископів Замбії, через Апостольського Нунція Джанфранко Ґаллоне звернувся до Святішого Отця із проханням про підтримку для найбільш потребуючих, зокрема, беручи до увагу кризу, викликану не лише пандемією, але й несприятливими погодними умовами.

«Серед багатьох прохань, які він отримав, Папа Франциск вирішив відповісти на прохання із Замбії. Ці кошти будуть розподілені в усіх дієцезіях з метою досягти найбільш потребуючих, насамперед, тих, які постраждали від нещодавніх посухи та паводків», – повідомив на своїй сторінці у Facebook Генеральний Секретар Єпископату. Він також нагадав про те, що кілька тижнів тому Святіший Отець передав до Замбії три апарати штучної вентиляції легень, хірургічні маски та засоби гігієни, аби допомогти боротися з Covid-19. І це, за його словами, вже допомогло врятувати людські життя.

Після почергових посухи та повеней на початку року, ООН оголосила про «нечувану досі» продовольчу кризу в країнах центральної та південної Африки, включаючи Замбію, де коло 20% населення страждає від голоду. До цього додалася криза, викликана пандемією Covid-19.

Від імені Святішого Отця на руки місцевої єпископської конференції подарунок передав Апостольський Нунцій архиєпископ Джанфранко Ґаллоне.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *