Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Побутова техніка та будівельні матеріали: Філадельфійська Архієпархія УГКЦ допомагає людям, які постраждали від повені на Прикарпатті

12 серпня, Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ передав допомогу сім’ї у с. Залуква Галицького району, яка постраждала внаслідок повені.

Через негоду у родини Ганни та Івана Глушко загорілася хата. Причина пожежі – замикання електромережі. Загорівся холодильник, далі – кухня, коридор та двері сусідньої кімнати. Того дня у сім'ї сталася трагедія – під час пожежі у своїй кімнаті задихнулася від диму тітка пані Ганни. Вона мешкала разом з подружжям. Жінці було 94 роки.

"Мене в той час не було вдома, я якраз вибігла у магазин за хлібом, – розповідає жінка, – за мною прибіг сусідський хлопець, каже: "Ваша хата горить". Я бігом додому, а тут – все в диму, зайшла на веранду, а далі вже не змогла, зі стелі касетони падали. Навіть працівники "швидкої" не змогли зайти до хати, вибивали вікна, але тітку врятувати вже не вдалося".

Сім'я отримала холодильник, газову плиту та будівельні матеріали. Кошти на придбання необхідних речей надала Філадельфійська Архієпархія УГКЦ. Гроші зібрали священики та парафіяни за ініціативи Владики Бориса (Гудзяка).

З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, родину відвідав Синкел соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та директор Карітасу о. Володимир Чорній. Він підтримав подружжя у непростий для них час та побажав якнайскорішого відновлення помешкання.

"Повінь завдала значних збитків мешканцям Прикарпаття, ми, як церква, реагуємо на потреби людей і щиро вдячні нашим жертводавцям, завдяки яким ми можемо допомогти постраждалим. Наприклад, за кошти, які нам жертвує Філадельфійська Архієпархія УГКЦ ми можемо придбати людям холодильники, пральні машини, газові плити, будівельні матеріали – це вагома допомога, адже люди залишилися без найнеобхіднішої побутової техніки і їм потрібні матеріали для відновлення своїх помешкань", – говорить о. Володимир Чорній.

Працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у співпраці працівників Архієпархіального управління продовжують розвозити допомогу людям, які постраждали від паводків.

ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *