Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Папа пролонгував Лоретанський Ювілей до грудня 2021 року

Папа пролонгував Лоретанський Ювілей до грудня 2021 року
Декрет Апостольської Пенітенціарії, виданий з доручення Святішого Отця, оголосив місцевий єпископ, який звернувся із проханням про це до Апостольської Столиці, зважаючи на те, що повноцінному проведенню Ювілею завадила пандемія.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Наприкінці проказування молитви Розарію, що відбулося в санктуарії Святого Дому в Лорето в рамках молитовного чування напередодні урочистості Внебовзяття Пречистої Діви Марії, архиєпископ Фабіо Даль Чін, Папський Делегат в Лорето, оголосив про те, що Святіший Отець продовжив проведення Лоретанського Ювілейного Року, приуроченого до 100-річчя проголошення Лоретанської Богородиці Небесною покровителькою авіаторів, до 10 грудня 2021 року.

У Декреті Апостольської Пенітенціарії за підписом Верховного Пенітенціярія кардинала Мауро П’яченци та Регента монсеньора Кшиштофа Никєля зазначається, що його видано на основі «особливого доручення Святішого Отця», беручи до уваги той факт, що нормальному проведенню Святого Року, що мав тривати від 8 грудня 2019 по 10 грудня 2020, завадили обмеження, пов’язані з пандемією Covid-19. «Вірні, безсумнівно, почерпнуть із великодушної пролонгації, наданої Церквою, добрі цілі та духовну міць для їх впровадження в життя згідно із Євангельським законом», – зазначається в документі.

У прес-центрі Святої Столиці відбулась презентація Лоретанського ювілею для подорожуючих літаками й паломників до санктуарію в Лорето та відпустів з ним пов’язаних. Він триватиме …

Ювілей офіційно розпочався відкриттям Святих Дверей у санктуарії, що відбулося 8 грудня 2019 року в присутності кардинала П’єтро Пароліна, Державного Секретаря Святого Престолу. Оприлюдненим 14 серпня рішенням досвід благодаті та прощення для всіх вірних пролонговано на додаткові 12 місяців. Відпусти, пов’язані з цим Ювілеєм, поширюються на всі каплиці в цивільних аеропортах та в частинах військово-повітряних сил у світі.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *