Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Папа ввірив Матері надії Нігерію та скерував думку до північно-східної Африки

Папа ввірив Матері надії Нігерію та скерував думку до північно-східної Африки
Урочистість Внебовзяття стала нагодою для Святішого Отця піднести окрему молитву до Богородиці за ті частини світу, де панує спрага надії. Окрему згадку він присвятив Нігерії та напруженню між Єгиптом, Ефіопією та Суданом навколо спорудження греблі на Нілі.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Промовляючи до вірних, які в урочистість Внебовзяття зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, Папа Франциск зауважив, що Діва Марія, яку цього дня споглядаємо в небесній славі, є «Матір’ю надії», й нещодавно він вніс цей титул до лоретанської літанії. «Молімося про Її заступництво для всіх ситуацій у світі, які найбільше спраглі надії: надії на мир, на справедливість і на гідне життя. Сьогодні хочу особливо помолитися за населення північної частини Нігерії, що є жертвою насильства та терористичних атак», – сказав Святіший Отець.

Далі Глава Католицької Церкви зазначив, що «з особливою уважністю слідкує за ситуацією важких переговорів щодо питання Нілу між Єгиптом, Ефіопією та Суданом», заохотивши всі сторони й далі триматися дороги діалогу, «аби Вічна Ріка залишалася живильною водою, що єднає, а не розділяє, що завжди підтримує дружбу, процвітання та братерство, а ніколи ворожість, непорозуміння та конфлікт». «Нехай же діалог, дорогі браття Єгипту, Ефіопії та Судану, залишається вашим єдиним засобом, для добра вашого дорогого населення та всього світу», – закликав Папа.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *