Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Помпео: США “активно обговорюють ситуацію в Білорусі” з Євросоюзом

Сполучені Штати активно обговорюють ситуацію у Білорусі з представниками Європейського союзу, після того як протягом тижня білоруська влада намагалися жорстко придушити масові протести проти передбачуваної фальсифікації виборів режимом Лукашенка. Про це повідомив в суботу держсекретар США Майк Помпео.

Виступаючи у столиці Польщі, яка стала останньою зупинкою в ході турне Помпео по центральній Європі, держсекретар США заявив, що Вашингтон відстежує ситуацію в Білорусі, і що мета його контактів з лідерами ЄС – це «спробувати допомогти всім, чим можемо, щоб білоруський народ знайшов суверенітет і свободу».

Раніше Помпео заявив, що "переконаний у тому, що ЄС та США поділяють спільну занепокоєність з приводу того, що відбулося та відбувається у Білорусі". "Я сповнений надії, що ми можемо колективно працювати у спосіб, який надасть народу Білорусі кращий результат".

Напередодні, 14 серпня, керівництво Євросоюзу зробило перший крок до того, щоб запровадити нові санкції проти Білорусі, розпорядившись, щоб зовнішньополітичне відомство ЄС підготувало список білоруських осіб, щодо яких було б доцільно ввести санкції.

На спільній з Майком Помпео прес-конференції міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутовіч (Jacek Czaputowicz) висловив думку, що потенційні санкції слід застосувати лише до вищих осіб в керівництві Білорусі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *