Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Папа закликав до припинення насильства в Білорусі

Папа закликав до припинення насильства в Білорусі
Під час недільної молитовної зустрічі з вірними, Глава Католицької Церкви ввірив білорусів заступництву Пресвятої Богородиці, Цариці миру. Він також закликав не забувати про труднощі сімей, які викликані пандемією.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Дорогі браття й сестри, не перестаю молитися за Ліван і за інші трагічні ситуації в світі, які завдають людям страждання», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 16 серпня 2020 р., додаючи: «Моя думка лине також до дорогої Білорусі. Уважно слідкую за післявиборчою ситуацією в цій країні та звертаюся із закликом до діалогу, відмови від насильства і до пошани справедливості та права. Ввіряю всіх білорусів захистові Богородиці, Цариці миру».

Не забувати про проблеми Covid-19

Вітаючи паломників, Святіший Отець присвятив окрему згадку богопосвяченим особам з Бразилії, звернувшись до них зі словами підбадьорення в контексті першого Національного тижня богопосвяченого життя, який відзначається на їхній батьківщині.

Папа зазначив, що цей період – це час відпусток, а тому побажав, аби це був час і для того, щоби скріпити не лише тіло, але й дух через хвилини, присвячені молитві, роздумам і контактові з красою природи, Божого дару. «Але не забуваймо через це про численні проблеми, викликані Covid: чимало родин не мають праці, яку втратили, й тому не мають що їсти. Тож нехай наш літній відпочинок супроводжується також милосердям і близькістю до цих сімей», – побажав він.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *