Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Санаторій «Одеський» приймає відвідувачів.

Українські захисники потребують реабілітації та санітарно-курортного лікування, незважаючи на жодні епідемії. Тож з урахуванням усіх карантинних обмежень, лікувальні оздоровчі заклади продовжують надавати необхідну допомогу українським воїнам.
Обладнання, закуплене центром – це найновітніша апаратура, яку використовують у кращих клініках світу, зокрема апарат з мікрохвильової терапії, лазер для лікування артритів, артрозів та багато іншого.
Лазерні медичні технології відрізняються багатофункціональністю: така терапія включає в себе дію лазерного променя на різні частини тіла: шкіра, м’язи, суглоби. Лікар обирає необхідну довжину та силу променя, в залежності від захворювання.
Новий апарат ультра-звукової діагностики – один із найсучасніших. Його можливості відразу оцінили лікарі.
Тетяна з Киівської області. 5 років поспіль приїжджає лікуватися в цей санаторій. Розповідає, що зміни дійсно помітні: від умов проживання та харчування до технологій, що застосовуються лікарями.
За останні два місяці встигли відремонтувати половину ванного відділення. Сучасне обладнання дає змогу лікувати венозні захворювання, серцево-судинні, органи травлення, розлади центральної нервової системи. Окремі ванни – для лікування хвороб гінекології та урології.
Багато планів у керівництва Центру: найближчим часом закінчиться ремонт харчоблоку, а вже до наступного літа прагнуть відкрити нові корпуси. Відкритим залишається питання доступу до пляжу. В Одесі практично всі прибережні території здані в оренду, але й над цим питанням керівництво працює.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *