Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

В Одесі дітям загиблих українських героїв вручили кулони-обереги “Батьківське серце”.

В Одесі, у будинку офіцерів, дітям загиблих українських захисників вручили кулони «Батьківське серце». Започаткувала всеукраїнський проект Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України».
Церемонію було розпочато з національного гімну і хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять усіх полеглих захисників Батьківщини. Героїв Одещини серед них 158, без батька чи матері залишилися 96 дітей. Нині своїм завданням керівництво спілки бачить взяття зобов’язань з відкриття в Одесі пам’ятника цим героям і допомогу кожній родині, що втратила сина чи доньку, батька або матір.
Пам’ятний кулон, що дарують дітям, символізує батьківське серце, поранене терням. Його призначення – оберігати своїх близьких, так само, як кожен герой боронив свою Батьківщину.
Головна мета заходу, організованого бойовим братерством – це вшанування пам’яті полеглих героїв, підтримка і кураторство осиротілих родин, та акцент на духовних і ціннісних маркерах, для розуміння кожним українцем– якою саме ціною нині виборюється воля для Батьківщини.
Бойове братерство, як громадська спілка, було створено майже рік тому, втім справою вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні займаються набагато довше. У складі військово-цивільного об’єднання ветерани і діючі воїни, волонтери, медики, представники бізнесу і духовенства.
Це саме те коло однодумців, що працюють задля збереження національної пам’яті. Вони впевнені – це потрібно не лише родинам загиблих героїв, а й передусім українському суспільству, людям, що не втратили гідності і віри в перемогу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *