Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

«Відпустка з Богом» – молодіжна ініціатива отців-єзуїтів у Португалії

«Відпустка з Богом» – молодіжна ініціатива отців-єзуїтів у Португалії
Беручи, до уваги те, що, з одного боку відпустка є часом відпочинку, а з другого – може стати відсутністю спілкування з Богом, в Португалії триває молитовна ініціатива для молоді.

с. Лідія Короткова, СНДМ – Ватикан

Щоб уникнути поверховості, яка часто є наслідком суєти або рутинності під час відпустки чи канікул, щоб допомогти зупинитись, замислитись та зробити час відпочинку часом наближення до Бога та ближніх, португальські оо. Єзуїти проводять молодіжну «Відпустку з Богом: молитви для молоді під час відпочинку».

Ця ініціатива триває вже третій рік, пропонуючи молодим людям 10 хвилин молитовної зустрічі на тиждень: щочетверга в соціальних мережах та на сайті Товариства Ісусового в Португалії.

Цього року теми для роздумувань пропонують самі юнаки й дівчата, разом з однією молодою сім’єю та нареченими. Ця ініціатива входить у програму приготування до Всесвітнього Дня Молоді, що буде проведений в Лісабоні 2023 року.

Отці-єзуїти наголошують, що метою молитовної ініціативи є включення молоді в пастирську діяльність Церкви, щоб молоді люди були не тільки глядачами, але й головними дійовими особами церковного життя, вносячи свою креативність та великодушність.

Молодь може давати будь-які пропозиції для молитви – роздумування, читання, пісні, відео, або дотримуватись окремої схеми – молитовний простір відданий творчості молодих людей як щодо змісту, так і щодо форми.

«Відпустку з Богом: молитви для молоді під час відпочинку» започатковано в перших числах серпня й вона триватиме до середини вересня.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *