Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Брифінг міністра оборони України та державного секретаря з питань оборони Великої Британії

Сьогодні, 18 серпня, у Києві, відбувся спільний брифінг Міністра оборони України Андрія Тарана та Державного секретаря з питань оборони Великої Британії Бена Воллеса.

Керівник вітчизняного оборонного відомства подякував британським партнерам за незмінну підтримку України та плідне двостороннє співробітництво.

– Хочу відзначити вагомий рівень співпраці між Україною та Великою Британією у політичній, економічній, оборонній, дипломатичній сферах. Також висловлюю вдячність нашим колегам за послідовну та непохитну позицію у підтриманні суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, – наголосив Андрій Таран.

Міністр оборони України підкреслив, що візит Держсекретаря з питань оборони Великої Британії в Україну є визначною подією, яка відображає стратегічний характер відносин між країнами, масштабне оборонне співробітництво та взаємну налаштованість на забезпечення миру і безпеки у регіоні.

У свою чергу, Державний секретар з питань оборони Великої Британії Бен Воллес подякував українській стороні за тісну співпрацю оборонних відомств за багатьма напрямками та запевнив у незмінності позиції Уряду Великої Британії щодо підтримки України в сучасних безпекових умовах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *