Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Ченці Святоуспенської Унівської лаври, в яких виявили COVID-19, видужали.

Ченці Святоуспенської Унівської лаври, де нещодавно виявили коронавірус, уже подолали хворобу. Тож лавра завершує карантин і відчиняє двері для вірних. Про це йдеться на facebook-сторінці Унівської лаври.

Фото: facebook.com/pg/studyty.univ

«Возлюблені в Господі брати та сестри, хочемо повідомити Вас, що час карантину в Унівській лаврі завершений, усі браття одужали і двері нашої обителі відкриті для всіх вірян. Рівно ж висловлюємо щиру подяку всім людям доброї волі, які в час нашої затяжної недуги підтримували нас молитвою, моральною підтримкою, подавали допомогу як фінансово, так і продуктами харчування. Ми, направду, увесь той час почували себе захищеними Вашою увагою та по-особливому досвідчили як Господь Бог любить нас через Вашу присутність у непрості хвилини в житті лаври та благі вчинки ваших рук. Нехай всемилостивий Небесний Отець винагородить усіх Вас потрібними ласками за ВАШ ТАЛАНТ СЕРЦЯ. Бо коли ми віддаємо серце іншій людині, іншим людям, ми віддаємо його Господу, тому що Він сказав: “Те, що ви зробили Моїм братам меншим, ви зробили й мені”. З подякою та молитвою, ченці унівські», – йдеться в дописі.

Фото: facebook.com/pg/studyty.univ

Як уточнив сьогодні у відеозверненні на сторінці лаври ігумен студитів ієромонах Йона (Максім), COVID-19 методом ПЛР підтвердили у 18 ченців. Але вже вчора вони отримали повторні негативні тести, тож нині можуть стверджувати, що подолали недугу.

Нагадаємо, про спалах коронавірусу в Унівській лаврі на facebook-сторінці святині повідомили 30 липня. Тоді не повідомлялося про точну кількість хворих, проте лавру закрили для відвідувачів, а ченці пішли на карантин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *