Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Українська ракетна програма: Проведено успішні пуски крилатих ракет «Нептун» ДККБ «Луч»

2 квітня 2020 року на півдні Одеської області на полігоні «Алібей» відбулися чергові випробування комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун».

Рада національної безпеки і оборони України визначила завдання щодо розроблення, серійного виробництва новітніх зразків ракетної техніки, зокрема забезпечення комплексами крилатих ракет Збройних Сил України для підвищення їх бойового потенціалу на морському напрямку в акваторіях Чорного та Азовського морів.

Під час стрільб комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун» було здійснено перевірку тактико-технічних характеристик, зокрема, дальність та точність ураження морських цілей. Надводні мішені були уражені на заданій дальності.

Раніше повідомлялося, що вітчизняний оборонно-промисловий комплекс здатний у найкоротший строк розробляти складні зразки озброєння та військової техніки для забезпечення Збройних Сил України. Виробництво зазначених ракет буде здійснюватися в Україні за замкненим циклом. Комплекс крилатих ракет «Нептун» – розробка конструкторів державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

Розвиток ракетної програми також є одним із пріоритетів розвитку Збройних Сил України і відбувається за активної участі Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *