Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Карітас Львова передав допомогу для постраждалих від повені

БФ “Карітас-Львів УГКЦ” передав благодійну допомогу для постраждалих від паводків у Стрийський, Жидачівський та Старосамбірський райони Львівщини.

Гуманітарну допомогу надала організація “Працедавці Помор’я” (м. Гданськ, Польща) за організаційного сприяння Департаменту соціального захисту населення ЛОДА.

У гуманітарний вантаж входить борошно вагою 3 тонни, а також рис, макаронні вироби, сухі сніданки, консерви, гелі для дезинфекції рук, засоби для гігієни, миття посуду та прання загальною вагою 2835,3 кг.

Загальна вартість гуманітарної допомоги складає близько 410 000 грн.

Розподіляти гуманітарну допомогу будуть Стрийський, Старосамбірський та Жидачівський районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На Стрийщині гуманітарну допомогу отримають 140 сімей, на Жидачівщині – 33 сім’ї.

У липні з благословення Митрополита і Архиєпископа Львівського Владики Ігоря БФ “Карітас-Львів УГКЦ” передав для людей, що постраждали від паводків на Івано-Франківщині, продукти харчування (рис, гречка, цукор, макарони тощо) та засоби гігієни на суму понад 16400 грн.

До допомоги постраждалим долучилась також львівська громада святих Кирила і Методія. Парафіяльний Карітас зібрав кошти у сумі 5317 грн., а також продукти довготривалого зберігання; закуплені олія та борошно.

Благодійний фонд “Карітас – Львів УГКЦ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *