Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Підтримка Папи для зусиль, спрямованих на полегшення наслідків пандемії

Підтримка Папи для зусиль, спрямованих на полегшення наслідків пандемії
Звертаючись із вітаннями до вірних, які в різних частинах світу єдналися із трансляцією загальної аудієнції, Глава Католицької Церкви висловив солідарність із сім’ями, які мусіли відмовитися від відпусток, заохотив знаходити час на молитву й підтримав усі зусилля, спрямовані на полегшення наслідків пандемії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Моя думка особливим чином лине до сімей, які цього року мусіли відмовитися від літніх відпусток; ввіряю їх Господеві, аби обдарував їх спокоєм та радістю», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, 19 серпня 2020 р., звертаючись з окремими вітаннями до глядачів у різних частинах світу. Він також заохотив «дедалі більше часу присвячувати молитві та християнському формуванню, щоби бути вірними Христовими учнями та зростати в дусі братерської солідарності».

Вітаючи поляків, Святіший Отець додав: «Духовно єднаюся з тими всіма, хто береться за різні духовні, наукові та соціальні ініціативи з метою обмеження наслідків пандемії в суспільстві та щоб виходити назустріч життєвим потребам хворих і їхніх родин».

Скерувавши окрему думку до літніх людей і молоді, хворих і молодят, Папа нагадав, що наступного дня припадатиме літургійний спомин святого Бернарда з Клерво, «великого учителя Церкви та, насамперед, ніжного оспівувача Богородиці». «Нехай же його приклад у кожному пробудить прагнення з довір’ям віддаватися під материнський захист Пресвятої Діви, Утішительки пригноблених», – побажав він.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *