Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Україна направила до Бейруту 5 тон гуманітарної допомоги

Близько 5 тон гуманітарного вантажу доставить літак Національної гвардії до ліванської столиці Бейруту. Медикаменти та продукти харчування будуть супроводжувати нацгвардійці та рятувальники. Про це сьогодні, 19 серпня, заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.
Заступник міністра закордонних справ Дмитро Сенік відмітив, що Україна надсилає допомогу Лівану як раз у день міжнародної гуманітарної допомоги.
Голова ДСНС Микола Чечоткін наголосив, що українські рятувальники були готові вирушити на допомогу у ліквідації наслідків завалу відразу, але ліванська сторона визначила, що для них необхідніші продукти харчування.
Надзвичайний і Повноважний посол в Лівані Ігор Осташ зазначив, що на сьогоднішній день понад 4 тисячі українських сімей проживає у Лівані. Під час вибуху постраждало більше 20 родин, всі вони чекають допомоги та підтримки.
Варто зазначити, що гуманітарний вантаж прибуде в Ліван близько 12 30. Його зустріне Міністерство оборони Лівану, які вже і будуть розподіляти продукти та медикаменти за потребами.
Нагадаємо, 4 серпня у порту Бейрута прогримів вибух – вибухнуло 2750 тонн конфіскованої аміачної селітри. Внаслідок катастрофи від 250 до 300 тисяч осіб залишилися без житла.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *