Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

В Інституті ВМС відбулося засідання мандатної комісії.

В Інституті ВМС НУ ОМА відбулося засідання мандатної комісії, яка підбила підсумки вступної кампанії. Абітурієнти вже склали іспити та пройшли професійно-психологічний відбір.
ТВО начальника Інституту ВМС Національного університету "Одеська морська академія"
Ростислав Шаров розповів, що особливістю цієї вступної кампанії була велика кількість поданих документів, майже 4 особи на місце. Також він зауважив про значне збільшення кількості абітурієнтів серед дівчат.
Серед абітурієнтів – ліцеїсти, військовослужбовці військової служби за контрактом та випускники шкіл. Олександра з міста Подільське Одеської області, закінчила школу із золотою медаллю та обрала для себе спеціальність «корабельна зброя та засоби навігації», розповідає: "Я патріотка своєї країни і я маю велике бажання захищати морські кордони держави. В мене є великий інтерес до цієї спеціальності і бажання вчитися чомусь новому. В моїй родині немає військових, але батьки мене завжди підтримували і вірили в мої сили."
Владислав – випускник Військово-морського ліцею. Хлопець теж перший військовий у своїй родині, з дитинства мріяв стати моряком. Він мріє стати штурманом, тому обрав для себе вибрав факультет «корабельне озброєння та засоби навігації».
Після завершення мандатної комісії та зарахування до числа курсантів Інституту ВМС, на цих молодих людей чекає перше випробування – курс молодого бійця.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *