Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

«
»

Малаві: католицькі радіо- та телепрограми для дітей і молоді

Малаві: католицькі радіо- та телепрограми для дітей і молоді
Душпастирське й місіонерське дбання про наймолодших в час пандемії Covid-19 у Малаві, що на півдні Африки.

с. Лідія Короткова, СНДМ, – Ватикан

Чи радіо вже втратило популярність і є тільки факультативним додатком до Інтернету, а телебачення витіснили соціальні мережі? Так не думають у Малаві, країні на південному сході Африки, де й надалі радіо- та телевізійні передачі користуються широкою популярністю. Це використовує й католицька Церква, надаючи душпастирську й місіонерську допомогу дітям та молоді під час пандемії Covid-19. З цією метою Папські Місіонерські Організації започаткували ряд медіа-програм, спрямованих до наймолодших. Ініціатива проводиться у співпраці з Національною душпастирською комісією, Національним департаментом зв’язку та католицькими мовниками, якими керує Єпископська Конференція Малаві.

Як пояснив місцевий керівник Папських Місіонерських Організацій о. Вінсент Мквахвава, метою є «не позбавляти молодше покоління пастирської опіки» в час надзвичайного стану, коли закриті школи та молодіжні центри, використовуючи доступну технологію як засіб євангелізація та поглиблення віри. «Діти та молодь повинні усвідомлювати свою роль у загальній місії Вселенської Церкви навіть і в такий нелегкий час», – сказав він.

Місіонерські катехизаційні та євангелізаційні програми спрямовані до дітей та молоді віком від 5 до 35 років. Їх транслює місцевою та англійською мовами радіо Архидієцезії Лілонгве та Радіо Марія, як також католицький телеканал.

Неділя – це день своєрідної радіо- та телевікторини під назвою: «Навчись своєї віри й перемагай», що спирається на лекції катехизму, що проводились попереднього дня. Призи для переможців – це Святе Письмо, вервиці, різні релігійні предмети.

До жовтня програми зосереджені на духовному приготуванні до Всесвітнього місійного дня, що цього року припадає на 18 жовтня й проходитиме на тему: «Ось я, пошли мене!» (Іс 6,8).

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *