Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

«Серпнева проща до Унева відбудеться в онлайн-форматі», – ігумен Йона Максім

Як ми повідомляли раніше, вісімнадцятеро ченців Святоуспенської Унівської Лаври, які мали COVID-19, одужали. Однак вірян просять максимально долучатися до традиційної серпневої прощі до Унева в онлайн-форматі. Заплановані численні онлайн-зустрічі, духовні бесіди у рамках цієї прощі, про деталі поінформують згодом.

Наразі вже є основна молитовна програма цієї масштабної онлайн-події. Про це розповів ігумен студитів ієрмн. Йона Максім: «Проща відбудеться у нашій церкві, доступ  до храму будуть мати тільки браття. Ввечері, перед Успінням, 27 серпня о 18:00 буде Вечірня з Литією з обходом з плащаницею довкола монастиря, а 28 серпня вранці буде Єрусалимська Утреня з похороном Богородиці на 6:00 і Архиєрейська Літургія на 9:00. Щоб уникнути великого скупчення людей і можливого поширення хвороби, ті люди, які прийдуть чи на Вечірню, чи на Утреню, чи на Літургію, будуть стояти на внутрішньому, чи зовнішньому подвір’ї, озвучення буде забезпечено. Хочу підкреслити, що наше духовне життя не вимірюється поїздкою на те, чи інше святе місце, де є чудотворна ікона, а вимірюється нашою щоденністю. Тому, заохочую всіх Вас прийти до нашої Лаври у якийсь інший день. Чи після Успіння, чи перед ним. Отці і браття всі є присутні, монастир відчинений. Богослужіння звершуються. Так Ви уникнете великого скупчення людей, але зробите собі таку сімейну прощу.  Ви зможете прийти до джерела, помолитися  перед іконою Богородиці, посповідатися. І це буде для Вас краще і для нас. Бо нам самим тепер непросто, бо ми всі ослаблені після цієї хвороби. І нам буде нелегко припильнувати всіх Вас, якщо Ви чисельно приїдете на свято Успіння».

Деталі про трансляції прочанських подій шукайте на сторінках Facebook Святоуспенська унівська Лавра і ПРОЩА ДО УНЕВА – Серпнева.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *