Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

ЄС, Литва, Естонія закликають притягнути до відповідальності винних, якщо підтвердиться те, що російського опозиціонера Навального отруїли

Російський опозиціонер Олексій Навальний потрапив до реанімації у сібирській лікарні в четвер. За повідомленням речниці російського політика Кіри Ярмиш, Навальному стало зле після того, як він випив чай. На переконання речниці, чай містив отруту. Навальний перебуває у комі, його під‘єднано до апарату штучної вентиляції легень.

Якщо інформація про отруєння підтвердиться, винні мають бути притягнуті до відповідальності. З також заявою виступив верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель.

«Із занепокоєнням почув новину про підозру в отруєнні Олексія Навального. Якщо це підтвердиться, винні мають бути притягнуті до відповідальності. Бажаю йому швидкого та повного одужання», – написав Боррель у Twitter.

Подібну позицію озвучив і міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус.

«Повідомлення про можливе токсичне отруєння лідера російської опозиції Навального викликають значне занепокоєння. Якщо це підтвердиться, відповідальні мають постати перед наслідками. Я уважно слідкую за ситуацією, бажаю йому сили та швидкого одужання», – написав Лінкявічус у Twitter.

Раніше міністр закордонних справ Естонії висловив стурбованість через можливе отруєння Навального.

«Дуже непокоять новини про підозру у отруєнні лідера опозиції Навального. Обставини потрібно розслідувати і якщо звинуваченні підтвердяться, винні мають постати перед наслідками. Бажаю пану Навальному швидкого одужання!», – йдеться в дописі міністра.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *