Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Законодавці США засудили пропозицію Росії надати військову допомогу Білорусі

Лідери комітету Палати представників Конгресу США з міжнародних справ засудили пропозицію президента Росії Володимира Путіна надати військову допомогу Білорусі на тлі мирних протестів проти суперечливих президентських виборів.

15-го серпня Олександр Лукашенко заявив, що досягнув з Володимиром Путіним угоди про те, що "у разі першого ж нашого запиту буде надано всебічну допомогу із забезпечення безпеки Республіки Білорусь". Про пропозицію Путіна надати військову допомогу Лукашенку на тлі протестів у країні також повідомили численні західні ЗМІ.

«Ми солідарні з народом Білорусі, який продовжує користуватися своїм правом на протест і вимагає формування вільнішою, демократичної країни. Їх голоси повинні бути почуті », – заявили республіканський конгресмен Майкл МакКол, і голова комітету демократ Еліот Енгель.

«У той час як Кремль намагається підірвати суверенітет і незалежність ще однієї європейської країни, ми рішуче засуджуємо безрозсудну пропозицію президента Росії Володимира Путіна надати військову допомогу режиму Лукашенка в Білорусі», – додали вони.

Законодавці закликали адміністрацію президента Дональда Трампа «і далі відкидати агресію Москви і провести роботу з європейськими союзниками, щоб підтримати білоруський народ».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *