Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Під час святкування Дня Незалежності підрозділи Держприкордонслужби нестимуть службу посилено

З 22 по 25 серпня всі підрозділи Держприкордонслужби переходять на посилений варіант несення служби.

Напередодні святкування Дня Незалежності України Державна прикордонна служба вживає додаткові заходи щодо забезпечення високого рівня прикордонної безпеки, зменшення загроз військового, терористичного характеру та за компетенцією продовжує протидіяти поширенню коронавірусу. Наразі проводиться постійний моніторинг і взаємодія з правоохоронними органами, органами влади на місцях та медичними закладами.

Для посилення прикордонної безпеки та забезпечення правопорядку як в пунктах пропуску, так і поза ними Держприкордонслужба провела спільно з взаємодіючими органами та структурами комплекс додаткових заходів для забезпечення постійної готовності резервів. В тому числі із залученням резервів наразі посилено охорону українсько-білоруської ділянки державного кордону у межах зон відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення.

Крім того, для  забезпечення безпеки на кордоні,ритмічного пропуску осіб через держрубіж, КПВВ на адмінмежі та лінії розмежування збільшено кількість додаткових нарядів, в тому числі і кінологів зі службовими собаками, які проводять посилену перевірку осіб, котрі прямують як на в'їзд, так і на виїзд з країни.  

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *