Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

«Він дуже мужня людина» – радник Білого дому висловив занепокоєння через можливе отруєння Навального

Радник Білого дому з питань нацбезпеки Роберт О‘Браєн заявив, що можливе отруєння російського опозиціонера Олексія Навального викликає надзвичайне занепокоєння.

«Він дуже мужня людина. Він дуже мужній політик, який протистоїть Путіну всередині Росії, – сказав О‘Браєн в інтерв’ю Fox News у четвер, – наші думки та молитви з ним та його сім‘єю».

«Це викликає надзвичайне занепокоєння, і якщо росіяни стояли за цим … ми це врахуємо в нашій наступній взаємодії з Росією», – додав посадовець.

Як відомо, російський опозиційний політик Олексій Навальний перебуває у реанімації у місті Омськ і підключений до апарату штучної вентиляції легень. За повідомленням речниці російського політика Кіри Ярмиш, Навальному стало зле після того, як він випив чай. На переконання речниці, чай містив отруту. Навальний перебуває у комі, його під‘єднано до апарату штучної вентиляції легень, повідомили у службі політика. Повідомляється, що до лікарні прибули російські правоохоронці, ФСБ. На Заході вже заявили про готовність прийняти Навального для лікування, однак лікарі відмовились дати дозвіл на транспортування Навального.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *