Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Дихальні апарати від Папи для лікарні в Малаві

Дихальні апарати від Папи для лікарні в Малаві
Допомога від Глава Католицької Церкви та його співробітників, призначена для боротьби з Covid-19, досягла також Малаві, однієї з найбідніших країн Африки.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У контексті триваючого надзвичайного стану, викликаного пандемією Covid-19, не припиняється допомога Папи Франциска для найбільш уразливих країн та народів. Цими днями Апостольський нунцій в Малаві та Замбії архиєпископ Джанфранко Ґаллоне подарував апарати штучної вентиляції легень для «Likuni Mission Hospital» в Лілонґве, столиці Малаві. Ця лікарня, якою опікуються Сестри-Місіонерки Святого Франциска з Ассізі, має 230 ліжко-місць та щороку надає допомогу 45 тисячам пацієнтів, в основному – селянам і дрібним торговцям.

До медичного закладу устаткування привіз місцевий архиєпископ Преосвященний Тарчізіус Зіяє. «Святіший Отець дійсно стурбований цією смертоносною пандемією, що потрясла ввесь світ. Як жест вдячності, ми й надалі молитимемося за нього», – сказав ієрарх, закликаючи також молитися за хворих і за тих, які померли від Covid-19. Директорка лікарні с. Аґнес Лунґу, складаючи подяку Папі, наголосила, що апарати надійшли в слушний момент на ці периферійні терени Лілонґве, де їх до цього зовсім не було.

Малаві, одна з найбідніших країн світу, на даний час підтвердила захворювання коронавірусною недугою коло 5 тисяч пацієнтів, понад 150 – померли. Місцева Церква, завдяки також і закордонній допомозі, активізувала свої зусилля для надання медичного супроводу через мережу місіонерських лікарень, діяльність яких є фундаментальною в цій країні, де державна система охорони здоров’я є дуже слабкою.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *