Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Папа: Перестати маніпулювати релігією, підбурюючи до насильства

Папа: Перестати маніпулювати релігією, підбурюючи до насильства
В Міжнародний день пам'яті жертв актів насильства на основі релігії або переконань Глава Католицької Церкви нагадує про те, що Бог не потребує нічийого захисту.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Бог не потребує нічийого захисту і не хоче, щоб Його ім’я використовувалося з метою тероризування людей. Закликаю всіх припинити використовувати релігії для підбурювання до ненависті, насильства, екстремізму та сліпого фанатизму», – таке повідомлення в суботу, 22 серпня 2020 р., з’явилося на офіційному аккаунті Папи Франциска в Твіттері. Воно присвячене Міжнародному дневі пам’яті жертв актів насильства на основі релігії або переконань, який відзначається 22 серпня на основі резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 28 травня 2019 року.

Наголошування на тому, що справжня релігійність ніколи не підбурює до війни і не підтримує почуття ненависті, ворожнечі, екстремізму, ні не заохочує до насильства чи кровопролиття, знаходимо в «Документі про Загальнолюдське братерство задля спільного співжиття», який Папа Франциск підписав 4 лютого 2019 року разом з Великим Імамом Аль-Таїбом під час відвідин столиці ОЕА Абу-Дабі. Підписанти документа підкреслюють, що всі ці вищезгадані лиха є плодом «викривлення релігійних повчань» та «політичного використання релігій». З цього випливає заклик до всіх «перестати використовувати Боже ім’я для виправдування актів людиновбивства, вигнання, тероризму й утисків», адже «Всемогутній Бог не потребує нічийого захисту і не хоче, щоб Його ім’я використовувалося з метою тероризування людей».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *