Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

У Військовій академії слухачам курсів лідерства вручили лейтенантські погони та сертифікати

Цього тижня слухачі курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня Військової академії (м. Одеса) склали єдиний комплексний екзамен. Усі без винятку впорались зі складним завданням.
Єдиний комплексний екзамен – фінальний етап підготовки слухачів (курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня). Аби отримати погони молодших лейтенантів військового вишу, рік тому випускники вишів рівня «бакалавр» та військовослужбовці первинних звань, що бажали кар єрних перспектив, вступили на річний курс підготовки командирів Десантно-Штурмових підрозділів до ВА (м. Одеса). Нині, по закінченню навчання, на навчальному полігоні вони демонструють набуті знання та навички та випробовують себе в ролі новоспечених командирів. Незважаючи на цьогорічну ситуацію з ковід 19, курсантам вдалося добре засвоїли теоретичний і практичний блок. Складали екзамени перед комісією, на майданчиках і полігонах Центру забезпечення навчального процесу Військової академії. Кожному з лідерів доводилось приймати рішення, які б дозволили не лише виконати умовне бойове завдання, але й, за легендою, зберегти здоров’я і життя підлеглого особового складу. Основними етапами екзамену називають – складання плану на дії в рейді, нанесення його на робочу мапу (відео квадрік полігон, кадри над картою) , постановка бойового завдання підлеглим, та, врешті, відпрацювання процедури управління підрозділом за стандартами NATO ! Tі—еL—Pі ! Зазначений стандарт діє в країнах Альянсу, він дозволяє командиру ефективно використовувати наявний час у плануванні, підготовці, виконанні та оцінюванні бойових завдань.
За результатами комплексного екзамену, усі слухачі курсів успішно виконали поставлені навчально-бойові завдання. Викладачі відзначили високий рівень знань та підготовки офіцерів-лідерів, їх здатність вміло керувати підрозділами та виконувати поставлені задачі.
Перші офіцерські погони та медалі ветеранів російсько-української війни курсантам, що протягом року не лише вчились в Академії, але й захищали Батьківщину в зоні проведення ООС, прямо на полігоні вручив голова екзаменаційної комісії, Олександр Табачний.
На церемонію вручення сертифікатів та пам ятних медалей з нагоди завершення курсу лідерства до ВА завітали рідні і близькі випускників. Напутнім словом і настановою – бути першими і вірними завжди- вітав випускників начальник ВА – Олег Гуляк .
СИНХРОН

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *