Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

В Одесі у рамках «Вишиванкового фестивалю» провели «Акцію пам’яті»

Україна на порозі головних державних свят. Міста і села нашої країни урочисто відзначатимуть День Державного Прапора та День Незалежності України. Вже кілька років поспіль в Одесі цікаву програму для вшанування соборної України готують організатори «Вишиванкового фестивалю». Цього року, з огляду на карантинні обмеження, і самі елементи заходу, і їх формат було змінено. Розпочався фестиваль з Акції пам’яті.
Військовослужбовці ЗС України, ветерани АТО та ООС, представники громадських та державних організацій, духівництва, члени родин загиблих героїв, волонтери Одещини, та мешканці міста зібралися на Приморському бульварі, аби вшанувати пам'ять полеглих українських захисників. Вже багато років поспіль у рамках «Вишиванкового фестивалю» його організатори проводять захід під назвою «Акція пам'яті».
Сценарій кожного року трошки змінюється, але основний задум він був один завжди, його розробила команда «Вишиванкового фестивалю» ще декілька років тому. Ми малюємо карту України, ми розставляємо свічки по контуру карти, а також ми розставляємо свічки по території повністю. Як символ тих воїнів, які з усіх куточків України віддають свої життя саме зараз на Донбасі, – розповідає координатор акції КИРИЛО ДИМОВ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *