Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

«Марш нової Білорусі»: численні колони протестувальників рушили у центр Мінська

У столиці Білорусі Мінську в неідлю стартував «Марш нової Білорусі», люди колонами рушили до площі Незалежності, дороги до неї не перекриті, повідомляє Білоруська служба Радіо Свобода.

Повідомляється, що незгодні з офіційними результатами виборів і викликаним через протести свавіллям силовиків люди зібралися на черговий мітинг, епіцетром якого стала територія біля будинку уряду в Мінську.

Поліція через мегафон попередила, що не можна «застосовувати силу». Водночас польський білоруськомовний телеканал Белсат повідомляє з посиланням на містян, що у Мінську жителі помітили автозаки, автомобілі з колючим дротом і водомети. Техніка розміщена неподалік площі Незалежності, де проходить «Марш нової Білорусі».

Водночас міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що в разі порушення порядку і спокою в «святих місцях» протестувальники будуть мати справу не з поліцією, а з армією.

У перебігу акції очікують на виступ лідерів Координаційної ради опозиції, створеної з ініціативи кандидатки у президенти Світлани Тихановської. Акції, схожі до мінської, заплановані і в інших містах Білорусі.

Дивіться також: За що американці люблять Україну. Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *