Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Телепрограма “Флот за тиждень” від 23.08.2020

– В Інституті ВМС НУ ОМА відбулося засідання мандатної комісії, яка підбила підсумки вступної кампанії. Абітурієнти вже склали іспити та пройшли професійно-психологічний відбір. Далі – навчальні збори, де на майбутніх флотських офіцерів чекають не менш складні випробування.

– Щоденний ритуал підняття прапорів на кораблях і суднах українського військового флоту особливого значення набуває під час головних державних свят.

– Флешмоб «Тризуб»
Особовий склад українського військового флоту завжди особливу увагу приділяє вшануванню сакральних державних символів. Що і довів під час флешмобу не фрегаті «Гетьман Сагайдачним».

– Вже кілька років поспіль в Одесі цікаву програму для вшанування соборної України готують організатори «Вишиванкового фестивалю». Цього року, з огляду на карантинні обмеження, і самі елементи заходу, і їх формат було змінено. Розпочався фестиваль з Акції пам’яті.

– Цього тижня виповнилася чергова річниці від дня створення морської авіаційної бригади. Тим, хто боронить небо над морем, присвячується .

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *