Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

У районі проведення ООС відбулися стрибки з парашутом військовослужбовців ЗС України

Стрибок з парашутом – це 5 секунд вільного падіння та одна хвилина польоту з розкритим куполом. На перший погляд цей елемент десантування видається простим, але до його виконання особовий склад готують ретельно: проводять заняття з повітрянодесантної підготовки, а до першого стрибка надають спеціальний допуск, тобто кожен повинен довести, що має достатньо знань і вмінь аби правильно його виконати. Протягом періоду підготовки десантники вивчали матеріальну частину, укладали парашути та відпрацьовували елементи стрибка на повітряно-десантному комплексі. Перед тим, як гелікоптер підніме в небо парашутно-десантну групу, командири підрозділів ретельно перевіряють кожну парашутну систему, адже небо помилок не вибачає.
Десантування з вертольоту є невід’ємною складовою у виконанні бойових завдань за призначенням військовослужбовців десантно-штурмових військ.
Такі заняття вкрай потрібні військовослужбовцям підрозділ десантно-штурмових військ, адже практика показує, що подолання психологічного бар’єру – це важливий елемент злагодженості підрозділів. Тож маючи необхідні навички при виконанні завдань підрозділи будуть діяти чітко, швидко та злагоджено.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *