Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Владика Іван Кулик взяв участь в міжконфесійному молитовному сніданку у м. Хмельницькому

21 серпня 2020 року владика Іван Кулик, єпископ Кам’янець-Подільської єпархії, а також о. Іван Данкевич, синкел Кам’янець-Подільської єпархії, взяли у часть в міжконфесійному молитовному сніданку. Захід проводится уже п’ятий рік поспіль. Його проведення ініціює Духовна рада міста напередодні Дня Незалежності.

За словами організаторів, такі заходи – поширена світова традиція, шанс на діалог між духовенством і представниками різних гілок суспільства.

Владика Іван у своєму духовному слові звернувся до усіх присутніх: “Кожна зустріч дуже важлива, адже зутріч допомагає нам зрозуміти один одного, кожна зутріч дає зрозуміти, що ми не є самодостатні, що ми потребуємо іншої людини. І сьогодні наша зустріч не є звичайною, адже сьогодні ми зібрані тут в ім’я Бога. І Господь Ісус каже, що де двоє або троє зустрічаються в моє ім’я, там я серед них. Тому вірмо, що Господь є тут між нами, Господь є, щоб нас благословити, надихнути на ще кращу працю для нашого міста і для нашої області.

Кожен з нас тут присутніх отримав меншу чи більшу владу, кожен з нас тут присутніх є на передовій нашого міста, нашої області, можна так сказати, займає перші місця. Слово Боже говорить нам, що той, хто отримує владу, той, хто покликаний бути на першому місці в особливий спосіб, є покликаний до служіння, бо правдива влада проявляється в служінні. Сам Господь Ісус Христос, говорить, що він як Бог прийшов із неба тут на землю до нас не для того, щоби ми йому служили, але для того, щоби послужити кожній людині.

Коли читаємо Євангеліє, зауважуємо, що Ісус немовби похиляється над кожною людиною, особливо над хворими, немічними, потребуючими, Господь є той, який оздоровляє, зцілює і дає сили в щоденному житті. Тому, хотів би побажати кожному з нас тут присутніх, щоби ми завжди пам’ятали, що джерелом нашої мудрості, нашої сили, нашої влади є Господь, щоби ми про нього ніколи не забували. Якщо будемо пам’ятати про Бога, – вірю, що він поблагословить кожну добру справу, яку ми маємо у нашому житті.

З іншої сторони, я хотів би побажати, щоб ми пам’ятали, що наша влада, наше служіння завжди повинна бути спрямована на людину, у центрі нашого служіння завжди має бути гідність людської особи. І думаю, що все те добре, що ми робимо, буде Богом благословенне. Тому сьогодні я би хотів поросити Божого благословіння для духовенства нашого міста, нашої області, для нашої влади, політиків, військових, волонтерів, добродіїв, жителів нашого міста і нашої області. Нехай благодать Господа нашого Ісуса Христа, любов Бога Отця і причастя Святого Духа буде з усіма нами. Амінь. Нехай Бог береже вас!” – сказав Архиєрей.

“Такі зустрічі, – зазначив міський голова Олександр Симчишин, – привід для того, щоби ще раз помолитися за Україну, поговорити про Україну, подумати про Україну. Мене часом запитують, що нам дала незалежність. Незалежність, свобода, дозволяє нам бути Людьми. Не рабами, які біологічно теж люди, а Людьми, що вільні духом і тілом. Дякую всім, хто й досі захищає нашу незалежність. Вдячний медикам, у котрих тепер своя передова. Бажаю всім перемоги. І у війні, і над хворобами”.

На молитовному сніданку були присутні волонтери, військові, священники різних конфесій, представники влади всіх рівнів.

За матеріалами Кам'янець-Подільської єпархії УГКЦ
Фото Хмельницької міської ради

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *