Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

З Днем Державного Прапора України!

11:44 23/08/2020

Священний атрибут української нації, державний символ, кольоровий код і оберіг кожного українця. В переддень проголошення незалежності України – 23 серпня 1991 року депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради синьо-жовтий прапор.

Втім, українське знамено було незмінним супутником історичних трансформацій задовго до цих подій. Прем’єрне поєднання синього і жовтого було на гербі Львова. Потім часто зустрічалось на прапорах козаків. В цих же барвах зображені полотна на їхніх списах і на знаменитій картині «Запорожці пишуть листа турецькому султану». Під українськими стягами віддали життя герої Крут.

За підняття жовто-блакитних полотен платили волею сміливці-патріоти в радянські часи. З ними в руках йшла відстоювати Гідність Небесна Сотня.

Під державним прапором зараз ми захищаємо Україну на всіх фронтах, він знаменує наші перемоги і відвойовані землі. Дуже скоро наш стяг замайорить над українським Донбасом і Кримом, символізуючи їхнє остаточне повернення.

Все що нам потрібно – вірити, боротися і шанувати жертви і зусилля тих, хто відстоював і далі захищає наше історичне право бути вільною і незалежною державою!

Зі святом!

Команда Інформаційно-аналітичного центру

Національної безпеки України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *