Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Роль Церкви в розвитку суспільства: думки на День Незалежності

Роль Церкви в розвитку суспільства: думки на День Незалежності
Ватиканський дипломат отець-доктор Андрій Максимович в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News наводить паралелі між деякими аспектами історичного розвитку Католицької Церкви та становленням української державності, вказуючи також на роль, яку може відігравати Церква у розвитку українського суспільства.

Світлана Духович – Ватикан 

Що може бути спільного між становленням державності України та розвитком Католицької Церкви як людської та Божої інституції? Замислитися над цим незвичним і цікавим порівнянням пропонує отець-доктор Андрій Максимович, багаторічний ватиканський дипломат і працівник Державного Секретаріату Святого Престолу, який дав інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News з нагоди відзначення 29-ї річниці Незалежності України.

Його роздуми допомагають зрозуміти деякі історичні аспекти розвитку Католицької Церкви, як, наприклад, переосмислення місця в суспільстві: переміщення акценту від зовнішніх інтересів на внутрішній розвиток, на плекання справедливості й милосердя. Чим цей досвід може бути корисним для українського народу? Слухайте відповідь отця Андрія:

Церква, безумовно, має великий вплив на суспільство. А яку роль може відігравати Католицька Церква у цей історичний момент розвитку української держави, підтримуючи, одночасно, стосунки взаємної незалежності й пошани одна до одної? Відповідаючи на це запитання, отець Андрій Максимович ділиться також своїми думками про такі поняття як «незалежність» і «свобода»: 

Завдання Церкви у суспільстві , як зазначив наш співрозмовник, полягає в тому, аби допомагати державі дбати про гідність людини та дотримання її основних прав. Він також відповідає на запитання про те, яку роль може відігравати Католицька Церква в період конфліктів:

Важко переоцінити цінність молитви, а коли до молитви за певний народ закликає Вселенський Архиєрей, то це не тільки об’єднує в молитві всіх християн світу, але й нагадує всім про іноді забуті проблеми, страждання і конфлікти. Думками про це ділиться отець-доктор Андрій Максимович:

 

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *