Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Тихановська зустрілась із заступником держсекретаря США у Литві

Екс-кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська зустрілась у Литві із заступником державного секретаря США Стівеном Біганом, – повідомляє Reuters. Біган заявив, що немає ознак жодного планованого Росією військового вторгнення в Білорусь і закликав Мінськ підтримати допомогу ОБСЄ у врегулюванні ситуації.

"США не можуть і не будуть вирішувати, як розвиватимуться події у Білорусі, це право народу Білорусі", – підкреслив він.

Тихановська висловила подяку Сполученим Штатам за їхню підтримку мирних демонстрантів в Білорусі. "Ми завжди говорили, що готові говорити і прагнемо до мирного врегулювання. Ми відкриті для посередництва міжнародних організацій з метою сприяння діалогу. Ми також вимагаємо об’єктивного розслідування злочинів, скоєних білоруською владою проти свого народу", – сказала Тихановська. "Водночас ми закликаємо всі країни поважати суверенітет і територіальну цілісність Білорусі". Про це йдеться в опозиційному телеграм-каналі.

Раніше посольство США в Україні повідомило про візит Бігана до Вільнюса, Москви та Києва з 24 по 27 серпня "для зустрічей із урядовцями та обговорення регіональних і міжнародних проблем".

"Світлана Тихановська зустрілась із заступником держсекретаря Стівеном Бігуном до свого візиту в Москву", – наголосив журналіст Франанк Вячорка, консультант Агенції із глобальних медіа США.

Дивіться також: ЄС закликав Білорусь закрити кримінальну справу проти Координаційної ради

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *