Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

День Незалежності України відсвяткували у Фінляндії

В суботу 22 серпня 2020 року відбувся захід, приурочений 29-й річниці Незалежності України. Урочистості розпочалися із спільної молитви за мир в Україні в католицькому соборі св. Марії м. Гельсінкі, яку очолив о. Роман Кіх, душпастир для українців греко-католиків в Естонії та Фінляндії. У проповіді священник наголосив на важливості вибору пріоритетів у своєму житті, як духовних, так і національних, та на потребі навіть за межами своєї Батьківщини зберегти власну духовність та культуру.

Програму святкування організували пластуни Фінляндії спільно з Товариством українців у Фінляндії. До присутніх зі словом звернулися Тимчасовий повірений у справах України в Фінляндії Михайло Беллович Юнгер та о. Роман Кіх.

З нагоди святкування відбулася також вікторина з питаннями про Україну, пісенний конкурс та пластовий ярмарок. Пластуни продавали власноруч приготовлені смаколики, напої та сувеніри. Метою пластового ярмарку було сприяння розвитку пластового руху в Фінляндії. Наші новаки також вирішили зробити добре діло і частину виручених коштів передати на потреби Пласту в Україні, зокрема на розвиток пластових осередків у східних та південних регіонах, бо зараз, як ніколи, важливо виховати якнайбільше добрих християн та справжніх патріотів нашої держави.

Пресслужба УГКЦ в Фінляндії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *