Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

У Львові відбулося впровадження нового Провінційного настоятеля Згромадження Салезіян УГКЦ

22 серпня 2020 року у Львові в храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбулося впровадження нового Провінційного настоятеля Згромадження Отців Салезіян УГКЦ о. Михайла Чабана. До події долучилися Регіональний Радник Згромадження Салезіян Північної і Центральної Європи о. Роман Яхимович, о. Кароль Манік, який завершив служіння Провінційного настоятеля Отців Салезіян, численні Отці Салезіяни, і Сестри Салезіянки (Дочки Марії Помічниці Християн) й миряни. Супроводжував моління крилосний хор «KLIROS».

Звертаючись до присутніх, о. Роман Яхимович наголосив на важливості кожного, хто є частиною салезіянської родини. «Всі разом є спільнотою, продовжувачами справи св. Івана Боско, і у центрі цього служіння є молодь. Ці великі зусилля є радісними, хоча часто цей шлях сповнений труднощів. Марія Помічниця Християн вказує дорогу та проводить нас до Господа нашого Ісуса Христа», – сказав о. Роман.

Отець Кароль Манік, який  передав правління своєму наступнику, за походженням є словаком. Він розповів, що українську мову на новому місці служіння не планує забувати. Отець тепло подякував кожному, хто був поруч упродовж його служіння в Україні.

«Мені зараз стало легше», – сказав о. Кароль і, звертаючись до о. Михайла, додав: «Може тобі страшно, але ніколи не забудь, що це не твій вибір, але це Господь покликав тебе на це служіння. Господь покликав і Він дбає про все. Йому довіряй. І коли буде важко, складно, пам’ятай, про це».

Отець Кароль вручив своєму наступнику образ св. Івана Боско, на якій він тримає ікону Доброго Пастиря. Отець Михайло Чабан, новий Провінційний настоятель, наголосив на символічності цього подарунка, адже він вказує шлях у служінні: «Особливо сьогодні хочу подякувати від імені усіх Отців Салезіян нашої Провінції отцю Каролю за те, що він шість років тому погодився стати нашим настоятелем. І гідно відповідав на різні виклики нашого салезіянського богопосвяченого життя. Мене завжди вражало, як отець Кароль швидко вивчив українську мову, як старався глибше зрозуміти нашу культуру, з яким ентузіазмом був у різних наших діяльностях. Надіюся, отче, що ми Вас ще побачимо в Україні. Маємо також серед нас генерального радника отця Романа Якимовича, який представляє нашого Генерального настоятеля. Отче Романе, дякуємо, що. не зважаючи на різні обмеження з кордонами, Ви змогли сьогодні були з нами. Чув, що Ви любите Україну».

Також отець Михайло Чабан подякував присутнім братам Салезіянам римо-католикам.

Під час богослужіння свої монаші обіти поновили два брати-салезіянина: бр. Володимир та бр. Ернест. Тому молилися і за нові добрі покликання до Згромадження Отців Салезіян.

Після моління гості свята долучилися до святкового почастунку.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sdbua.net

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *