Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

В столиці Канади урочисто відзначили День Незалежності України

По особливому урочистою відбулася Свята Літургія у неділю, 23 серпня. Після Богослужіння, яке пройшло за участі парафіян Собору святого Івана Хрестителя в Оттаві, представників Посольства України в Канаді та нових українських родин, які прибули у Канаду.

У часі Літургії о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ, звернувся з вітальними словами з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України. А також зачитав привітання о. Гавриїла Габера, ЧСВВ, протоігумена провінції Пресвятого Серця Христового у Канаді, який, вітаючи парафіян та гостей храму, виокремив:

«Нам судилося стати учасниками творення нової української держави, та втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу, як в Україні та і тут у Канаді, бути гідними репрезентантами Батьківщини повсюдно. Стверджувати всією своєю сутністю, що ми – єдина нація, де б ми не були, що у нас – спільний дух, де б не билися українські серця. Словами і вчинками доводити нашу родинну єдність.

Це – велика честь, і водночас, відповідальність як перед власним сумлінням, так і сьогочасним й прийдешніми поколіннями.

Завжди пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить, якою бути нашій Державі, і як надалі житимуть наші діти, онуки та правнуки. Це один із святих обов’язків – докладати кожен на своєму місці як найбільше зусиль в ім’я щасливого і процвітаючого сьогодення і майбутнього України.

Нехай ніколи не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах, переконаннях та справах. З нами Бог та Україна».

Учасники святкових дійств пошановали пам’ять українського генія Тараса Григоровича Шевченка.

У ході святкувань відбувся конкурс на кращу українську вишиванку.

Повідомив о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *