Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

До уваги громадян, які перетинають лінію розмежування з ТОТУ

Біля КПВВ мають місце випадки, коли в так званій «сірій зоні» під виглядом «волонтерів» шахраї нав’язують свої послуги щодо встановлення мобільного додатка «Дій вдома».

За оперативною інформацією відомо, що незаконні збройні формування пропускають цих осіб у т.з. «сіру зону» під виглядом громадян, які слідують через лінію розмежування. При цьому карантинні обмеження, запроваджені окупантами, не розповсюджуються на цих аферистів та вони безперешкодно повертаються до тимчасово окупованої території. Діючи «під дахом» російських найманців ці люди, які називають себе «волонтерами», неподалік блокпосту окупантів вишукують довірливих осіб.

Державна прикордонна служба України застерігає громадян, які прямують з тимчасово окупованої території, від отримання сумнівних послуг у підозрілих осіб. Прикордонники в контрольному пункті завжди готові допомогти. Тому, у разі виникнення питань стосовно перетину лінії розмежування або щодо встановлення додатку «Дій вдома», необхідно звертатись до посадових осіб безпосередньо в КПВВ.

Вкотре наголошуємо усі процедури контролю безкоштовні. В жодному разі не давайте гроші або інші матеріальні цінності за послуги установки мобільного додатка «Дій вдома» або інших послуг, які пропонують шахраї.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *