Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Ефіопія: внесок Церкви у боротьбу з пандемією

Ефіопія: внесок Церкви у боротьбу з пандемією
Католицький секретаріат країни виділив чергові кошти для придбання захистів індивідуального захисту для медичних закладів.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Посилюються зусилля Церкви в боротьбі з коронавірусом у Ефіопії, де не перестає зростати кількість виявлених заражень. Завдяки підтримці міжнародних партнерів, Католицький секретаріат Ефіопії виділив чергові 324 тисячі доларів на придбання захисних костюмів, масок і рукавичок для 87 медичних закладів країни. Допомога охопить 1,5 мільйона людей, як зазначив виконавчий директор організації Моґес Бекеле.

До цього часу секретаріат перерахував майже 760 тисяч доларів на боротьбу з коронавірусом, фінансуючи програми для посилення чутливості з метою запобігати зараженням, вишкіл медперсоналу, придбання засобів індивідуального захисту.

Як розповів Генеральний Секретар о. Тешоме Фікре, Ефіопська Католицька Церква щороку допомагає семи мільйонам людей, надаючи освітні й медичні послуги, забезпечуючи питною водою найуразливіших, не роблячи різниці з огляду на віру чи етнічну приналежність.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *