Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Першокурсники Військової академії м. Одеса отримали зброю

Воля та незалежність для України завжди здобувалися опором і обстоюванням своїх прав та цінностей. За них йшли у бій наші предки, за них зі зброєю в руках і нині стоять на рідних рубежах наші захисники. Тому для тих, хто обрав професію військового, дуже важливим є ритуал першого знайомства зі штатним озброєнням, а надто її отримання. Днями, молоде поповнення першокурсників ВА (м.Одеси) взяли участь у такій церемонії та долучилися до військового братерства захисників.
Цьогорічне молоде поповнення Академії вже опановує ази військової науки. Хлопці та дівчата знайомляться зі структурою ЗСУ, військовою технікою і озброєнням, яке використовує українське військо. Говорити про ґрунтовне навантаження поки зарано – до присяги, яка відбудеться у військовому ВИШі 11 вересня, першокурсники навчатимуться основам військової підготовки, а ось цього тижня вони уперше побували на справжньому полігоні та взяли до рук першу в своєму житті стрілецьку зброю – автомат Калашникова.
Протягом найближчих п’яти років ця особиста зброя стане вірним супутником вихованців військового вишу – і під час навчальних стрільб, і під час несення караульної служби.
Вручення зброї першокурсникам пройшло у Центрі забезпечення навчального процесу ВА (м. Одеса). Вчорашні випускники цілком усвідомлюють скільки ще важливих кроків попереду і готові йти до мети, аби за п’ять років отримати бажані лейтенантські погони і стати на захист Батьківщини.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *