Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

У Львові через коронавірус закрили на карантин інклюзивно-ресурсний центр.

Інклюзивно-ресурсний центр Львова на пл. Данила Галицького, 4а у Львові призупинив роботу до 9 вересня у зв’язку із захворюванням працівників на Covid-19. Про це повідомили в управлінні освіти Львівської міськради.

Відповідно до приписів МОЗ, усі працівники та вихованці закладу мають упродовж двох тижнів перебувати на самоізоляції.

В інклюзивно-ресурсному центрі на площі Данила Галицького, 4а надають психолого-педагогічну допомогу під час навчання у садочках і школах діткам віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами. Також тут проводять комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, корекційно-розвиткові послуги, забезпечують системний кваліфікований супровід.

Фото: osvitalviv.com.ua

ІРЦ створюють для реалізації права таких дітей на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, зокрема й у закладах професійної (професійно-технічної) освіти й інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти. Один інклюзивно-ресурсний центр створюється з розрахунком не більш як на 12 тисяч дітей.

Нагадаємо, на ранок 28 серпня у Львівській області зафіксовано 13 978 випадків COVUD-19, з них 215 – упродовж минулої доби.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *