Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Допомога від Папи для боротьби з Covid- 19 у Панамі

Допомога від Папи для боротьби з Covid- 19 у Панамі
У цей період пандемії думка Папи лине до найуразливіших верств населення. Черговий жест солідарності та близькості Святішого Отця охоплює в’язниці, центри тримання біженців та спільноти корінних народів Панами.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Медичне обладнання для вимірівання температури тіла та оцінки поширення заражень у місцях скупчення людей, таких як в’язниці чи центри прийому мігрантів, або ж у спільнотах, що перебувають у важкодоступних місцях. Столична архидієцезія Панами отримала подарунок від Папи Франциска – електронні термометри, які архиєпископ Домінґо Ульоа та представник Апостольської Нунціатури отець Жильбер Цоґлі передали міністру закордонних справ країни.

«Цим жестом Папа ще раз виявив свою близькість на найслабших і те, що носить Панаму в своєму серці», – зазначив ієрарх на полях зустрічі, додаючи, що адресати цих термосканерів перебувають в обставинах високого ризику та можуть легко заразитися або через надмірне скупчення людей, або через труднощі з доступом до базових медичних послуг.

Архиєпископ Панами вказав на проблеми панамських в’язниць, у яких утримуються майже 18 тисяч людей. В одній із них позитивний аналіз на наявність коронавірусу підтверджено у 313 в’язнів із 500. Не менш тривожним є становище мігрантів. У одному з осередків прийому мігрантів в місцевості Пеніта у травні перебувало всемеро більше людей, ніж передбачено його місткістю. Врешті, у важкому становищі перебувають меншини корінних народів, які становлять 11% населення, проживаючи у важкодоступних регіонах країни, але між ними зафіксовано чисте зростання кривої заражень.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *