Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Папі представлено новий Месал італійською мовою

Папі представлено новий Месал італійською мовою
Очільник італійського єпископату вручив Папі нове видання Месалу італійською мовою, який на Великдень наступного року остаточно замінить вживаний дотепер.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У п’ятницю, 28 серпня 2020 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції кардинала Ґвальтьєро Басетті, Голову Італійської Єпископської Конференції, разом з робочою групою, що працювала над новим італійським виданням Месалу – літургійної книги для служіння Святої Меси. Під час зустрічі Святішому Отцеві було представлено нове видання та подаровано примірник.

«Папа Франциск подякував за отриманий дар, підкреслюючи важливість виконаної роботи та послідовність у застосуванні вказівок Собору», –зазначається в комюніке єпископату, що наводить також слова кардинала Басетті, згідно з яким Месал є «не лише літургійним інструментом, але докладним і нормативним орієнтиром, що оберігає багатство живої традиції Церкви».

Текст, який італійські парафії можуть використовувати вже відтепер, стане обов’язковим, починаючи від наступної Неділі Пасхи 4 квітня 2021 року. Його затверджено відповідно до постанов єпископату. Він також 16 травня 2019 року отримав апробацію Папи Франциска. Крім змін і доповнень, вміщених у третьому типовому латинському виданні, Месал пропонує деякі факультативні новоукладені тексти, що краще відповідають мові й душпастирським ситуаціям сьогоднішніх громад. Серед найвідоміших змін – нова версія перекладу молитви «Отче наш», де замість варіанту «не введи нас у спокусу» знаходимо вираз «не зостави нас у спокусі».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *