Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

При харківській парафії Святого Миколая Чудотворця пройшли “Веселі канікули з Богом”

Тиждень літа малеча харківської парафії Святого Миколая Чудотворця мала змогу провести на “Веселих канікулах з Богом”, які щорічно проводить молодь спільноти “Квіти Слобожанщини”. Кожен день починався зі Святої Літургії у храмі та благословення від Владики Василія.

Сам табір проводився при Свято-Івано-Павлівському монастирі сестер Згромадження святого Йосифа, тож після молитви у храмі всі йшли саме туди. Після смачної перекуски, діти разом з аніматорами бавились в ігри та танцювали запальні банси, прославляючи Господа. Невід’ємною частиною кожного дня табору була катехизація, яку проводив о. Олег Рибчак разом із сестрами-монахинями. Діти змогли дізнатися багато нового про Святе Письмо та духовне життя, адже зустрічі були об’єднані темою – “Біблія – Боже Слово в моєму житті”. Варто додати, що табір проводився з врахуванням усіх карантинних обмежень.

Аніматори табору творчо підійшли до приготування програми, тому щодня на дітей очікували різні цікавинки: фотоквест у парку Перемоги, водні ігри, виготовлення Неньютонівської рідини, випікання печива. “Ми дуже радіємо, коли бачимо усміхнені обличчя дітей та їхні запалені очі! Віримо, що вкладаючи турботу у молодше покоління, через декілька років зможемо бачити “плоди” нашої праці!”, – ділиться одна з аніматорів табору.

 

 

 

 

 

Повідомила Анна Костів

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *