Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Три cестри cлужебниці склали вічні обіти у Жовкві

28 серпня 2020 року Божого, на празник Успіння Пресвятої Богородиці, сестри служебниці – с. Віра Герман, с. Анна Шабля і с. Юстина Іванчук, у присутності Провінційної настоятельки с. Мирослави Яхимець та чисельних співсестер, склали вічні обіти послуху, чистоти й убожества.

Урочистість відбулася у храмі Пресвятого Серця Христового у м. Жовкві під час Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Іван Кулик, єпарх Кам’янець-Подільський, у співслужінні отців василіан.

Під час Літургії відбувся Чин вічних обітів. Сестри-профески урочисто увійшли у святиню у супроводі Провінційної настоятельки та двох сестер-свідків, виявляючи цим, перед церковною громадою вірних, свою готовність служити Богові до кінця життя.

У своїх роздумах над євангельським текстом владика Іван підкреслив, що сестри служебниці, на взір сестер Марти та Марії, покликані до молитви і служіння, щоб бути домом для Ісуса, сидіти в Його ногах, слухати і зберігати Боже Слово, адже наше служіння не може бути плідним без щирої та ревної молитви. Замало є тільки служити, робити добрі справи. Так важливо є шукати джерело нашого служіння, яким є воскреслий Христос.

Звертаючись до сестер-професок, Провінційна настоятелька с. Мирослава Яхимець щиро привітала їх зі складанням довічної посвяти Господеві: «Дякую вам за вашу відвагу, що ви приступили до цього престолу і відповіли «так». Але пам’ятайте, що це ваше «так» Господь буде очікувати щодня. Я бажаю вам черпати духовну силу від Пресвятої Богородиці і преподобної Матері Йосафати. Нехай у нинішніх нових обставинах у Церкві і суспільстві Пресвята Богородиця і Блаженна Йосафата допоможуть широко відкрити наші духовні очі і серця та зрозуміти, до чого ми покликані, і щиро відповісти на цей поклик.»

Вкінці урочистості сестри-профески склали вдячність Господеві та усім присутнім за спільну молитви та попросили і надалі пам’ятати їх у своїх молитвах, щоб вони до кінця життя були вірні Господеві та  ділами  підтвердили складені перед Богом та Церквою обітниці.

Сестри Служебниці НДМ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *